Suites Inside Blue Tree Jardins
Suites Inside Blue Tree Jardins São Paulo bieden gemakkelijke toegang tot toeristische bezienswaardigheden zoals het Renaissance theater, gelegen binnen 6 minuten wandelen.
Dit appartement ligt op 3 km van de Concertzaal Sala São Paulo en op 500 meter loopafstand van Consolação metrostation. Het appartement is niet ver van het Winkelcentrum Center 3 gelegen. Deze accommodatie ligt ook op slechts 5 minuten lopen van de Avenida Paulista.
- Luchthavens
- Luchthaven Congonhas10 km
- Treinstations
- Julio Prestes Train Station3,3 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
Kamervoorzieningen
- Mini bar
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Suites Inside Blue Tree Jardins.
De Avenida Paulista en het Renaissance theater behoren tot de bezienswaardigheden in de buurt van Suites Inside Blue Tree Jardins. - ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Suites Inside Blue Tree Jardins in het stadscentrum te komen?
Het duurt 20 minuten lopen om van Suites Inside Blue Tree Jardins naar het stadscentrum te komen. - ❓
Hoeveel kost het om Suites Inside Blue Tree Jardins te boeken?
De prijs van het boeken van Suites Inside Blue Tree Jardins is $92.